Koç Burcu Günlük Yorumu (26 Haziran 2019 Çarşamba)

Koç Burcu Günlük Aşk Falı
İlişkinizde bazı gerginlikler yaşayabileceğiniz bir gün. Daha esnek olmaya çalışmalısınız. Ani çıkabilecek tartışmalar sizi daha çok yıpratacaktır. İlgisini başka yönlere çekmeye en iyisi değişik ve çok arzu ettiği bir yere davet edin.
Koç Burcu Günlük İş Falı
Bugün birçok kısa seyahat yapabilir, gittiğiniz yerlerde sürpriz rastlantılar yaşayabilirsiniz. Hesapta olmayan masrafların sizi sıkıntıya sokabileceği görülüyor. Grup çalışmalarında veya organizasyonlarda yer alıyorsanız çevrenizin desteğini alabilirsiniz.
Koç Burcu Günlük Para Falı
Özellikle öğleden sonra saatlerinde ortaklaşa konular ve parasal problemler gündeme gelebilir. Bu arada eşinizin ya da ortağınızın parasal durumu ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
Koç Burcu Günlük Dikkat Falı
Bugün çok rahat enerjiler altında değilsiniz. Zira karşıt burcunuzdaki Ay, ikili ilişkilerin dikkat çekici ve bir miktar yorucu olabileceğini göstermekte.
mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Ay, gün boyunca sizlerin burcunda ilerlemeye devam ediyor. Ay ve Jüpiter arasında gerçekleşen olumlu kontak sayesinde sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle bu eğitim ve yurt dışı işlerinizle ilgili de olabilir. Akşama doğru Ay’ın Satürn ile sert kontak kurmasıyla kariyer hayatınızda gergin ve stresli bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Yöneticinizin otoritesini sorguladığınız anlar yaşayabilirsiniz.
Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
İş teklifleri alman, işinde farklı teknikler kullanman yükselmene neden olabilir. Üstünlük mücadeleleri kafanı yoruyor.
Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Yoğun iletişim içinde olduğunuz bugün, söyledikleriniz yüzünden yanlış anlaşılabilir ve bunun üzerine sert tepki görebilirsiniz. Konuşurken biraz daha dikkat etmelisiniz.
Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olacağınız bir gündesiniz. Kişisel hassasiyetinizin olduğu konularda kendinizi sınırlandırılmış hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Bilemediğiniz konularla ilgili çözülme yaşayabilirsiniz. Bedeninize ait konulara dikkat etmelisiniz, gündelik kazalar olabilir.
Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sabah saatlerinde gergin hissedebilirsiniz. Özellikle bugünlerde çeşitli vaadler duyabilir ve gerçekleşmesi için de çaba gösterebilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları