İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Ekim 2019 Perşembe)

İkizler Günlük Aşk Falı
Bugün biriyle barışmak için iyi bir zaman. Sorunlu ilişkilerinizi iyileştirmeye hazırsınız. Aile üyelerinizle sıkıntı yaşıyorsanız, bugün onları çözmek isteyeceksiniz. Kalbinizi açmaktan korkmayın. Sevdiklerinizle dürüstçe konuşmak isteyeceksiniz. Geçmişi bırakıp geleceğinize odaklanmaya çalışın. Yükünüzü hafifletmeye başladıkça kendinizi harika hissedeceksiniz.
İkizler Günlük İş & Kariyer Falı
İşyerinde biri üzgün olabilir ve duygularını başkasına açma eğiliminde olmayabilir. Bu durum atmosfere gölge düşürebilir. Bu kişinin size kızgın olup olmadığını merak edebilirsiniz, ancak işle ilgili olması sizle ilgili olmasından çok daha muhtemel. Konsantrasyon için doğuştan gelen yeteneklerinizi kullanın ve bunun size engel olmasına izin vermeyin. Belaya değmez.
İkizler Günlük Maddi Durum & Para Falı
Bugünlerde herhangi bir para problemi yaşıyorsanız, bugün onları çözebilirsiniz. Bir şeyleri ödeyebilmedeki yolunuz aniden aydınlanacak ve bu, adımları yerine getirmede yalnızca bir nokta. Bankacınızı veya size yardım edecek diğer insanları arayın. Ya da belki bazı önemli kariyer kararları alma konusunda düşünmeniz gerekebilir. Bugün normalden çok daha az engel olduğunu göreceksiniz.
İkizler Günlük İyi Yaşam & Sağlık Falı
Yerinden kalkıp hareketli bir şeyler yapma isteği içinde olacaksın. Çocukların varsa onları bir spor dalı öğretebilirsin – ya da onlar sana şakalar vs. öğretebilir... Alternatif olarak, arkadaş grubunla bir araya gelebilirsin ve birlikte spor yapabilirsiniz. Göksel açılar sayesinde, hem bedenin hem zihnin harika bir formda!Bugün imajınızı değiştirmeye karar vermeniz muhtemel. Kova burçları çok çabuk sıkılırlar. Birkaç aydır aynı tarzda giyiniyorsanız, yeni bir şeyler denemenizin vakti gelmiş olabilir. Muhafazakar bir giyim tarzınız varsa, biraz renk katmak isteyebilirsiniz. Parlak desenli gömlekler veya kravatlar kullanmaya ne dersiniz? Ya da tamamen siyah giymek gibi yeni bir renk seçimine de gidebilirsiniz.
mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Gün boyunca Ay, Başak burcundaki seyrine devam ediyor. Detayların önem kazandığı bir gündesiniz. İstemeden de olsa her konuda en ince ayrıntıya kadar bakmak zihnen sizi yorabilir. Ay-Uranüs olumlu kontağı sayesinde hanenize sürpriz bir haber gelebilir. Akşam itibariyle oluşan Ay ve Satürn arasındaki güzel açıyla ailenizin büyükleriyle ilgili hayırlı gelişmeler duyabilirsiniz.
Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün unutkanlığın üzerinde! Mutlaka ufak notlar almalısın. Maddi konulardaki sıkıntıların hafifleyebilir.
Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Sosyal çevrenizle bir arada olmak ve onlarla zaman geçirmek isteyebilirsiniz ve bir arkadaşınızla aranıza mesafe koymanız gerektiğini de fark edebilirsiniz.
Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün eşinizle ilgili durumlarla ilgilenebilirsiniz. Sabah saatlerinde işlerinizi bitirmeye odaklanabilirsiniz. Hukuki konularda sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Öğlen saatlerinde yaşayacağınız olaylara karşı daha toleranslı olabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise geleceğinizin belirsizliği üzerine endişelere kapılabilirsiniz.
Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Kendini iyi hissedeceğiniz ancak diğer günlere nazaran enerjinizin düşeceği bir gündesiniz. Huzur arayışı içerisinde olacağınız ve dinginlik isteyeceğiniz bir gün.

Günlük Burç Yorumları