Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Eylül 2019 Cuma)

Başak Günlük Aşk Falı
Hayattaki diğer sorumluluklarınız sizi gün boyunca sevdiklerinizden uzak tutabilir. Bu gece için planlarınız varsa (veya yoksa bile) bunu oldukça iç karartıcı bulabilirsiniz. Sevgiliniz nerede? Siz deli gibi çalışırken o alemlere akıp eğleniyor mu? Böyle düşüncelerle kendinize işkence etmeyin.
Başak Günlük İş & Kariyer Falı
Bir iş arkadaşınız çok kötü bir ruh halinde olabilir ve bu yüzden dünyanın başaçıkılabilecek en uyumlu insanı gibi davranmayabilir. Arkadaşınız çalışmaya var gücüyle direnebilir ve bu durum ipleri elinize almanız gerektiğini hissetmenize sebep olabilir. Bunu yalnızca, yapılmas gereken ve onun yapmadığı acil işler söz konusuysa gerçekleştirin. Başkasının işini yapmak size haksızlık. Yapmazsanız da suçlu hissetmeyin.
Başak Günlük Maddi Durum & Para Falı
Bugün yeni insanlarla tanışmanız oldukça muhtemel fakat bunlar tanışmayı beklediğiniz bu insanlar değil. Sizin için bir amacı temsil eden biriyle karşılaşabilirsiniz. Ama tuzağa düşmeyin. Bazı insanlar gerçekte olduklarıyla alakasız bir imaj çizmede çok yetenekli olabiliyor. O yüzden bugün tetikte olmakta fayda var.
Başak Günlük İyi Yaşam & Sağlık Falı
Kendini yazı alanında deneyebilirsin. Böylece düşüncelerini ifade edebilir; yalnızlık veya üzgünlük gibi duygularını yapıcı sonuçlara kapı aralayacak şekilde dışarı akıtabilirsin. Şiir ve yaratıcı kurgu, yıllardır tam da bu sebeplerle kullanılıyor. Eğer yazmak seni bazı şeylerden kurtarıyorsa, bugün yine buna sarılabilirsin. Kendini bırak ve düşüncelerin kağıda dökülsün; gramer ya da imla hatalarına bile takılma. Bunları sonra düzeltirsin. Bu aktivitenin ne kadar keyifli olduğunu görünce şaşıracaksın.Çevrenizdeki muhtemel yenilenmeler haberler, yerel dergiler veya gazeteler aracılığıyla karşınıza çıkabilir ve gündeminiz olabilir. Bu değişiklikler oldukça tartışmalı olabilir, bu nedenle çok fazla dedikodu ve bir dizi görüş -artısıyla eksisiyle- duyarsanız şaşırmayın. Kendi düşüncelerinizi oluşturmadan önce gerçekleri daha derinden incelemek isteyebilirsiniz. Bu oldukça aydınlatıcı olabilir!
mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Ay, gün boyunca İkizler burcunda ilerliyor. Geleceğinizle ilgili planlarınızı artık eyleme dökmeye başlayabilirsiniz. Ay’ın Venüs ile kurduğu uyumlu kontak sayesinde güzel gelişmeler duygusal hayatınızda da karşınıza çıkabilir. Romantik bir gün geçirebilirsiniz. Ay’ın Merkür ile yaptığı açı ise gün içinde kariyerinize dair haberler alabilirsiniz. Yeni bir iş teklifi karşınıza çıkabilir.
Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün şartlarını oluşturman gerektiğini fark edeceksin. Özellikle ailen ile ilgili radikal kararlar alabilirsin.
Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün ailenizle ilgili olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Evinizin güvenliği ile ilgilenebilirsiniz. Öğlen saatlerinde duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Hareketli iletişimi yüksek bir gün yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte sorumluluklarınızda artabilir. Akşam saatlerinde içine kapanabilir, duygularının yoğunluğuna kapılabilirsin.
Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Neyin ne olduğunu yargısızca ve mantık çerçevesinde bilirseniz önlem almanız çok daha kolay olacaktır. Ayrıca fırsatlar da bugün size gelecekler.

Günlük Burç Yorumları