Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2019 Pazartesi)

Balık Burcu Günlük Aşk Falı
Baş başa kalabilmek için daha çok zaman ayırabilmelisiniz. Bazı arkadaşların aşk beraberliğinize eleştirel bakışları sizi fazla etkilemiyor. Ama sevgiliniz bundan oldukça rahatsız gibi
Balık Burcu Günlük İş Falı
Son günlerdeki bazı gecikmeler sizi düşündürüyor. Yeni iş arayışlarınızda yakınlarınızdan destek bekliyorsunuz. Çabalarınız bir kısım işleri yoluna koymaya yeterli olmayabilir.
Balık Burcu Günlük Para Falı
Kazancınızın geldiği gibi gitmesi, yeni iş planınıza para ayırmanızı zorlaştırıyor. Bu işi ancak belli desteklerle başarabileceğiniz iyice kesinleşiyor İyice değersizleştiği şu günlerde, parayla daha gerçekçi ilişkiler içine girmelisiniz.
Balık Burcu Günlük Dikkat Falı
Ara sıra ortaya çıkan eski bir arkadaşınızla ilgili, sonradan sizde iz bırakabilecek bir tartışma yaşayabilirsiniz.
mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Ay, bu sabah sizlerin burcunda ilerliyor. Ay, Merkür ve Güneş ile uyumlu kontaklar kurarak güne olumlu haberler alarak başlamanızı sağlayabilir. Harekete geçemediğiniz konular için bu sabah cesaretinizi toplayabilirsiniz. Ay, devamında 11:34-13:02 arası boşlukta kalıyor. 13:02’de Koç burcuna geçen Ay, günün kalanında maddi konularınızı ön plana çıkartabilir. Gelirinizde yaşanan artışlar yüzünüzü güldürebilir.
Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Kendi halinde hareket edeceksin. Dar bakış açısına sahip kişilerle bir araya gelebilirsin.
Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Hayata daha derin bir bakış içi besleyeceksiniz. Fedakârlıkları bir köşeye bırakıp biraz daha kendinize dönmek daha iyi gelecektir. Şartlar sizi kendinize değer vermeye zorluyorsa bunu yapın.
Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün Ay burcunuzda ilerlerken duygusal açıdan daha dalgalı ve hassas olabilirsiniz. Ailenizi, annenizi ilgilendiren konular da öne çıkabilir.
Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Partneriniz ilişkinizi verimli hale getirmek için elinden geleni yapacak ve karşılıklı çaba ile ilişkiniz düzene girecek. Aşkta sevgi dolu bir dönemdesiniz.

Günlük Burç Yorumları