Aslan Burcu Günlük Yorumu (20 Eylül 2019 Cuma)

Aslan Günlük Aşk Falı
Hassas ve duygusal tarafınız ortaya çıkıyor. Romantik tarafınız ön planda gibi hissedebilirsiniz. Sahneye çıkmış bir dansçı gibisiniz ve bu rolü büyük bir zevkle kabul ediyorsunuz! İş hayatınızda da, harika bir enerji var ve bu da aşk konusunda daha gerçekçi olmanızı fakat aynı zamanda ani bir içgüdü ve cesur bir ruh ile yaklaşmanızı sağlıyor. Kendi kişisel ihtiyaç ve istekleriniz açısından kendinizi daha iyi ifade edebilin.
Aslan Günlük İş & Kariyer Falı
Bir arkadaşınız ya da akrabanız hasta, işe gelmemiş ya da sorunlarla boğuşuyor olabilir ve ona yardımcı olabilmek için elinizden gelen her şeyi yapmak isteyebilirsiniz. Bu durum sinir bozucu olabilir fakat elinizden geleni yaptığınızda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bu kişinin kendi sorumluluklarıyla yüzleşip onlarla başa çıkması gerektiğini de unutmayın. Yaşadığı zorluklar, sizin değiştiremeyeceğiniz şeyler.
Aslan Günlük Maddi Durum & Para Falı
Bugün sohbet ve yolculuk sizin ana meseleleriniz. Bir uçak yolculuğu yapabilir ve yanınızda oturan etkileyici adamın ilgisini çekebilirsiniz. İkiniz de çok fazla ortak özelliği var ve birbiriniz hakkında daha fazla keşfettikçe zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Yolculuğun sonunda, birbirinizin telefon numaralarını alabilirsiniz. Aranızdaki kimya inkar edilemeyecek cinsten. Bu etkileşime göre davranıp davranmamanız da size kalmış.
Aslan Günlük İyi Yaşam & Sağlık Falı
Kendini iyi hissedeceksin. İnandığın bir şeyle uğraşmak isteyebileceğin bir gün. Hem seni inançlı hem de cesaretli kılacak bir etkenin enerjisi mevcut. Mucizeler, onlara inandığın takdirde var olur. Bırak hayalperest zihnin çalışsın. Yeni ve geleneksel olmayana odaklan. Zaman hızlıca akıyor ve değişiklikler geliyor.Zodyakta yıldızlar için arkadaşlar ve aile ile çevrili olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyor olmalısınız. Ama bazı insanlar kendilerini dünyanın geri kalanından soyutlamayı seçerler ancak bunlar nadirdir. Bu tip insalar çoğunlukla insan toplulukları içinde çok daha az görünür olan gruplar; örneğin dini ya da ruhsal bir takım gruplar gibi, içerisindedirler. Gezegenlerin dizilimleri bu noktada sizi kendi ufak aileniz ya da grubunuza katılmanızı vaadediyor.
mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Bütün gün Ay, İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Şansınız bir hayli açık olduğu bir gündesiniz. Uzun zamandır beklediğiniz, umudunuzu kestiğiniz şeyler bugün itibariyle gerçek olabilir. Ay-Venüs pozitif kontağıyla aşk hayatınızda da bu şans olacaktır. Girdiğiniz ortamlarda gözler üstünüzde olabilir. Ay’ın Merkür ile yaptığı olumlu açı da dostlarınızla beraber keyifli bir akşam geçirebileceğinizi gösteriyor. Duyduklarınız sizleri mutlu edebilir.
Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
İş yerinde gözler üzerinde. Yapman gereken birçok iş varken üşengeçliğin bugün tavan yapıyor, çalışmak istemeyebilirsin.
Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün ilgilendiğiniz işlerde bitişler var. Geleceğinizi düşünmek için zaman ayırabilirsiniz. Kendinizi şımartabilir, güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Farkına varamadığınız şekilde olaylar gelişebilir ve siz bunların etkisi altında kalabilirsiniz. Olaylara karşı aşırı tepki göstermemekte fayda var.
Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Yüklü bir şeyler almak, zorlu bir kariyer planlamanız varsa akılcı davranmak ve bir adım ötenizi hesaplayarak gitmek size az hasarla çok başarı imkanı getirecektir

Günlük Burç Yorumları